FLORVAS MONTAGEN S.R.L.

FLORVAS MONTAGEN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea, CUI 50740692. Cifră de afaceri 2025: 3.055.316 lei, 5 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
50740692
Denumire
FLORVAS MONTAGEN S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|00|33435|2024
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.10.2024
Sediu
ȘCOALA VECHE, nr. 34, Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (7)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.055.316 lei (+160% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 1,2 mil. lei · 2025 3,1 mil. lei · maxim 2025 3,1 mil. lei · minim 2024 1,2 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2024 1,1 mil. lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2024 1,1 mil. lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2025 5.

Indicator20252024
Activitate
Cifră de afaceri netă3.055.316 lei1.173.398 lei
Venituri totale3.077.926 lei1.173.398 lei
Cheltuieli totale647.303 lei10.796 lei
Rezultat
Profit net2.138.687 lei1.127.400 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net2.138.687 lei1.127.400 lei
Bilanț
Active totale2.391.544 lei1.185.039 lei
Datorii252.657 lei57.439 lei
Capitaluri proprii2.138.887 lei1.127.600 lei
Oameni
Număr mediu de salariați5—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FLORVAS MONTAGEN S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FLORVAS MONTAGEN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FLORVAS MONTAGEN S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Suraia, Comuna Suraia, județul Vrancea (ȘCOALA VECHE, nr. 34); numărul de înmatriculare e J|00|33435|2024, din 21.10.2024.

Ce cifră de afaceri a avut FLORVAS MONTAGEN S.R.L. în 2025?

3.055.316 lei, cu 160% peste 2024 (1.173.398 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.138.687 lei.

Câți salariați are FLORVAS MONTAGEN S.R.L.?

5 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FLORVAS MONTAGEN S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.