COMAREN SRL
COMAREN SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita, CUI 507187. Cifră de afaceri 2025: 1.803.362 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 507187
- Denumire
- COMAREN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|661|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.05.1992
- Sediu
- ZSÖGÖDI NAGY IMRE, nr. 202A, Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (17)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.803.362 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 683,8 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2023 2,1 mil. lei · minim 2015 683,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 89,8 mii lei · 2025 −18 mii lei · maxim 2021 727,6 mii lei · minim 2025 −18 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 9 · 2025 13 · maxim 2019 13 · minim 2015 9.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.803.362 lei | 1.959.935 lei | 2.119.722 lei | 1.903.719 lei | 1.693.302 lei | 1.107.004 lei | 1.480.316 lei | 1.085.978 lei | 945.292 lei | 788.452 lei | 683.807 lei |
| Venituri totale | 1.824.354 lei | 1.985.005 lei | 2.252.484 lei | 2.001.111 lei | 1.942.604 lei | 1.200.032 lei | 1.532.680 lei | 1.112.078 lei | 949.315 lei | 788.452 lei | 683.808 lei |
| Cheltuieli totale | 1.839.886 lei | 1.613.342 lei | 1.599.634 lei | 1.382.386 lei | 1.201.677 lei | 950.650 lei | 1.054.274 lei | 829.299 lei | 792.740 lei | 710.814 lei | 587.622 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 318.411 lei | 631.718 lei | 601.778 lei | 727.623 lei | 240.826 lei | 464.208 lei | 271.658 lei | 144.170 lei | 64.876 lei | 89.833 lei |
| Pierdere netă | 18.020 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -18.020 lei | 318.411 lei | 631.718 lei | 601.778 lei | 727.623 lei | 240.826 lei | 464.208 lei | 271.658 lei | 144.170 lei | 64.876 lei | 89.833 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.267.605 lei | 1.367.562 lei | 1.370.248 lei | 1.077.604 lei | 1.399.658 lei | 1.442.299 lei | 1.315.860 lei | 996.099 lei | 791.259 lei | 707.547 lei | 624.149 lei |
| Datorii | 392.257 lei | 296.387 lei | 68.350 lei | 94.028 lei | 49.012 lei | 42.614 lei | 130.685 lei | 275.133 lei | 341.951 lei | 402.409 lei | 383.887 lei |
| Capitaluri proprii | 781.665 lei | 964.754 lei | 1.182.739 lei | 877.108 lei | 1.187.307 lei | 1.399.685 lei | 1.185.175 lei | 720.966 lei | 449.308 lei | 305.138 lei | 240.262 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 12 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 12 | 9 | 9 | 9 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMAREN SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COMAREN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul COMAREN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Miercurea Ciuc, județul Harghita (ZSÖGÖDI NAGY IMRE, nr. 202A); numărul de înmatriculare e J|19|661|1992, din 13.05.1992.
Ce cifră de afaceri a avut COMAREN SRL în 2025?
1.803.362 lei, cu 8% sub 2024 (1.959.935 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.020 lei.
Câți salariați are COMAREN SRL?
13 salariați în medie în 2025 (12 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COMAREN SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.