MARYLEVI & IRYON S.R.L.
MARYLEVI & IRYON S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Pietrișu, Comuna Găujani, Giurgiu, CUI 50570474. Cifră de afaceri 2025: 124.079 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 50570474
- Denumire
- MARYLEVI & IRYON S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|00|23744|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.09.2024
- Sediu
- GIURGIULUI, nr. 14, Sat Pietrișu, Comuna Găujani, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (13)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 124.079 lei (+400% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 24,8 mii lei · 2025 124,1 mii lei · maxim 2025 124,1 mii lei · minim 2024 24,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 5,7 mii lei · 2025 36,7 mii lei · maxim 2025 36,7 mii lei · minim 2024 5,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 124.079 lei | 24.800 lei |
| Venituri totale | 125.803 lei | 25.359 lei |
| Cheltuieli totale | 82.272 lei | 18.616 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 36.705 lei | 5.686 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 36.705 lei | 5.686 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 106.691 lei | 38.341 lei |
| Datorii | 64.100 lei | 32.655 lei |
| Capitaluri proprii | 42.591 lei | 5.686 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARYLEVI & IRYON S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MARYLEVI & IRYON S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MARYLEVI & IRYON S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Pietrișu, Comuna Găujani, județul Giurgiu (GIURGIULUI, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|00|23744|2024, din 19.09.2024.
Ce cifră de afaceri a avut MARYLEVI & IRYON S.R.L. în 2025?
124.079 lei, cu 400% peste 2024 (24.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 36.705 lei.
De unde vin datele despre MARYLEVI & IRYON S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.