PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L.
PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cepari, Comuna Dumitra, Bistrița-Năsăud, CUI 50286325. Cifră de afaceri 2025: 299.173 lei, 1 salariați. D
Registru
- CUI
- 50286325
- Denumire
- PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|655|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.2024
- Sediu
- nr. 89, CAM.2, Sat Cepari, Comuna Dumitra, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 299.173 lei (+134% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 128,1 mii lei · 2025 299,2 mii lei · maxim 2025 299,2 mii lei · minim 2024 128,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 60,9 mii lei · 2025 212,7 mii lei · maxim 2025 212,7 mii lei · minim 2024 60,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 2 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 299.173 lei | 128.071 lei |
| Venituri totale | 299.376 lei | 128.071 lei |
| Cheltuieli totale | 83.876 lei | 65.904 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 212.687 lei | 60.912 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 212.687 lei | 60.912 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 212.927 lei | 108.874 lei |
| Datorii | 0 lei | 47.762 lei |
| Capitaluri proprii | 212.927 lei | 61.112 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cepari, Comuna Dumitra, județul Bistrița-Năsăud (nr. 89, CAM.2); numărul de înmatriculare e J|06|655|2024, din 26.06.2024.
Ce cifră de afaceri a avut PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
299.173 lei, cu 134% peste 2024 (128.071 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 212.687 lei.
Câți salariați are PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PRO DERMA SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.