HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L.
HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vălișoara, Comuna Livezile, Alba, CUI 5018637. Cifră de afaceri 2024: 65.235 lei, 1 salariați. D
Registru
- CUI
- 5018637
- Denumire
- HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|176|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.02.2020
- Sediu
- VĂLIȘOARA, nr. 182, camera 102, Sat Vălișoara, Comuna Livezile, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 65.235 lei (-92% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 149,9 mii lei · 2024 65,2 mii lei · maxim 2022 1 mil. lei · minim 2016 26,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −33,5 mii lei · 2024 −174 mii lei · maxim 2023 211,6 mii lei · minim 2024 −174 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2024 1 · maxim 2015 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 65.235 lei | 781.766 lei | 1.048.904 lei | 334.301 lei | fără bilanț | 180.678 lei | 26.720 lei | 42.503 lei | 26.296 lei | 149.887 lei |
| Venituri totale | 66.021 lei | 783.522 lei | 1.048.919 lei | 334.303 lei | fără bilanț | 186.183 lei | 26.720 lei | 59.269 lei | 32.196 lei | 150.151 lei |
| Cheltuieli totale | 240.047 lei | 564.199 lei | 1.018.779 lei | 169.416 lei | fără bilanț | 206.509 lei | 12.724 lei | 54.989 lei | 45.889 lei | 183.636 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 211.645 lei | 19.651 lei | 161.545 lei | fără bilanț | 0 lei | 13.595 lei | 2.455 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 174.026 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 22.259 lei | 0 lei | 0 lei | 15.022 lei | 33.485 lei |
| Rezultat net | -174.026 lei | 211.645 lei | 19.651 lei | 161.545 lei | fără bilanț | -22.259 lei | 13.595 lei | 2.455 lei | -15.022 lei | -33.485 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 2.721.115 lei | 2.565.684 lei | 2.427.015 lei | 2.725.723 lei | fără bilanț | 2.419.382 lei | 2.504.649 lei | 13.980 lei | 106.975 lei | 143.673 lei |
| Datorii | 2.205.866 lei | 1.876.409 lei | 1.949.384 lei | 2.267.742 lei | fără bilanț | 2.422.614 lei | 2.485.622 lei | 8.598 lei | 104.024 lei | 77.400 lei |
| Capitaluri proprii | 515.249 lei | 689.275 lei | 477.631 lei | 457.981 lei | fără bilanț | -3.232 lei | 19.027 lei | 5.382 lei | 2.951 lei | 66.273 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | fără bilanț | 1 | — | 3 | 1 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vălișoara, Comuna Livezile, județul Alba (VĂLIȘOARA, nr. 182, camera 102); numărul de înmatriculare e J|01|176|2020, din 10.02.2020.
Ce cifră de afaceri a avut HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L. în 2024?
65.235 lei, cu 92% sub 2023 (781.766 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 174.026 lei.
Câți salariați are HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HIGH QUALITY SERVICE MEDICAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.