STAVIRELAX S.R.L.
STAVIRELAX S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 50160911. Cifră de afaceri 2025: 9.250 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 50160911
- Denumire
- STAVIRELAX S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|840|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.05.2024
- Sediu
- Macedonă, nr. 4, bl. A8, sc. 2, et. 2, ap. 29, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.250 lei (+634% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 1,3 mii lei · 2025 9,3 mii lei · maxim 2025 9,3 mii lei · minim 2024 1,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 221 lei · 2025 5,2 mii lei · maxim 2025 5,2 mii lei · minim 2024 221 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 9.250 lei | 1.260 lei |
| Venituri totale | 9.250 lei | 1.260 lei |
| Cheltuieli totale | 3.184 lei | 1.006 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 5.242 lei | 221 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.242 lei | 221 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 6.379 lei | 454 lei |
| Datorii | 716 lei | 33 lei |
| Capitaluri proprii | 5.663 lei | 421 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STAVIRELAX S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STAVIRELAX S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STAVIRELAX S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (Macedonă, nr. 4, bl. A8, sc. 2, et. 2, ap. 29); numărul de înmatriculare e J|17|840|2024, din 30.05.2024.
Ce cifră de afaceri a avut STAVIRELAX S.R.L. în 2025?
9.250 lei, cu 634% peste 2024 (1.260 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.242 lei.
De unde vin datele despre STAVIRELAX S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.