15 MATNAT S.R.L.
15 MATNAT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ceptura de Sus, Comuna Ceptura, Prahova, CUI 50138663. Cifră de afaceri 2025: 7.740 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 50138663
- Denumire
- 15 MATNAT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1302|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.05.2024
- Sediu
- CEPTURA DE SUS, nr. 45, Sat Ceptura de Sus, Comuna Ceptura, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.740 lei (+397% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 1,6 mii lei · 2025 7,7 mii lei · maxim 2025 7,7 mii lei · minim 2024 1,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 −51 mii lei · 2025 −25,6 mii lei · maxim 2025 −25,6 mii lei · minim 2024 −51 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 7.740 lei | 1.556 lei |
| Venituri totale | 22.519 lei | 17.803 lei |
| Cheltuieli totale | 48.083 lei | 68.773 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 25.564 lei | 50.970 lei |
| Rezultat net | -25.564 lei | -50.970 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 34.125 lei | 15.377 lei |
| Datorii | 110.659 lei | 66.347 lei |
| Capitaluri proprii | -76.534 lei | -50.970 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este 15 MATNAT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, 15 MATNAT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul 15 MATNAT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ceptura de Sus, Comuna Ceptura, județul Prahova (CEPTURA DE SUS, nr. 45); numărul de înmatriculare e J|29|1302|2024, din 27.05.2024.
Ce cifră de afaceri a avut 15 MATNAT S.R.L. în 2025?
7.740 lei, cu 397% peste 2024 (1.556 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.564 lei.
De unde vin datele despre 15 MATNAT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.