CUANTUM PREST S.R.L.

CUANTUM PREST S.R.L.: firmă în procedură de insolvență din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 50137161. Cifră de afaceri 2025: 308.250 lei, 27 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
50137161
Denumire
CUANTUM PREST S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|05|1449|2024
Stare în registru
în procedură de insolvență
Data înmatriculării
27.05.2024
Sediu
UZINELOR, nr. 8G, Municipiul Oradea, Bihor
Activități autorizate (CAEN)
  • 2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic · rev. 3
  • 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
  • 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
19.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 308.250 lei (-48% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 588 mii lei · 2025 308,3 mii lei · maxim 2024 588 mii lei · minim 2025 308,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2024 −339,5 mii lei · 2025 −583,9 mii lei · maxim 2024 −339,5 mii lei · minim 2025 −583,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 25 · 2025 27 · maxim 2025 27 · minim 2024 25.

Indicator20252024
Activitate
Cifră de afaceri netă308.250 lei588.000 lei
Venituri totale308.250 lei588.000 lei
Cheltuieli totale892.174 lei909.850 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei
Pierdere netă583.924 lei339.490 lei
Rezultat net-583.924 lei-339.490 lei
Bilanț
Active totale325.543 lei264.084 lei
Datorii1.248.757 lei603.374 lei
Capitaluri proprii-923.214 lei-339.290 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2725

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CUANTUM PREST S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CUANTUM PREST S.R.L. figurează în procedură de insolvență. La ANAF, pe 19.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CUANTUM PREST S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (UZINELOR, nr. 8G); numărul de înmatriculare e J|05|1449|2024, din 27.05.2024.

Ce cifră de afaceri a avut CUANTUM PREST S.R.L. în 2025?

308.250 lei, cu 48% sub 2024 (588.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 583.924 lei.

Câți salariați are CUANTUM PREST S.R.L.?

27 salariați în medie în 2025 (25 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CUANTUM PREST S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.