PSYLIFE COUNSELING S.R.L.

PSYLIFE COUNSELING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 50102899. Cifră de afaceri 2025: 186.699 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
50102899
Denumire
PSYLIFE COUNSELING S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2370|2024
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.05.2024
Sediu
DALIEI, nr. 13, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 5811 Activități de editare a cărților · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 2
Arată toate (14)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
  • 9003 Activități de creație artistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 186.699 lei (+5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 177,2 mii lei · 2025 186,7 mii lei · maxim 2025 186,7 mii lei · minim 2024 177,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2024 72,4 mii lei · 2025 −31,4 mii lei · maxim 2024 72,4 mii lei · minim 2025 −31,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.

Indicator20252024
Activitate
Cifră de afaceri netă186.699 lei177.180 lei
Venituri totale213.699 lei177.180 lei
Cheltuieli totale243.368 lei103.078 lei
Rezultat
Profit net0 lei72.365 lei
Pierdere netă31.443 lei0 lei
Rezultat net-31.443 lei72.365 lei
Bilanț
Active totale41.983 lei83.187 lei
Datorii20.941 lei10.722 lei
Capitaluri proprii21.042 lei72.465 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PSYLIFE COUNSELING S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, PSYLIFE COUNSELING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul PSYLIFE COUNSELING S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (DALIEI, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|12|2370|2024, din 20.05.2024.

Ce cifră de afaceri a avut PSYLIFE COUNSELING S.R.L. în 2025?

186.699 lei, cu 5% peste 2024 (177.180 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.443 lei.

Câți salariați are PSYLIFE COUNSELING S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PSYLIFE COUNSELING S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.