LEBA CONSTRUCTION S.R.L.
LEBA CONSTRUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 50101800. Cifră de afaceri 2025: 913.302 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 50101800
- Denumire
- LEBA CONSTRUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10005|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.05.2024
- Sediu
- GHEORGHE SIMIONESCU, nr. 19, BOXA 26, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg) · rev. 3
- 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg) · rev. 3
- 0710 Extracția minereurilor feroase · rev. 3
- 0721 Extracția minereurilor de uraniu și toriu · rev. 3
- 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase · rev. 3
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 3
Arată toate (38)
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
- 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale · rev. 3
- 0892 Extracția turbei · rev. 3
- 0893 Extracția sării · rev. 3
- 0899 Alte activități extractive n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 913.302 lei (+818% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 99,5 mii lei · 2025 913,3 mii lei · maxim 2025 913,3 mii lei · minim 2024 99,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 82,4 mii lei · 2025 −42,9 mii lei · maxim 2024 82,4 mii lei · minim 2025 −42,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 913.302 lei | 99.470 lei |
| Venituri totale | 915.694 lei | 99.471 lei |
| Cheltuieli totale | 958.636 lei | 1.791 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 82.370 lei |
| Pierdere netă | 42.942 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -42.942 lei | 82.370 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 317.066 lei | 118.495 lei |
| Datorii | 277.438 lei | 35.925 lei |
| Capitaluri proprii | 39.628 lei | 82.570 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LEBA CONSTRUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LEBA CONSTRUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LEBA CONSTRUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (GHEORGHE SIMIONESCU, nr. 19, BOXA 26); numărul de înmatriculare e J|40|10005|2024, din 20.05.2024.
Ce cifră de afaceri a avut LEBA CONSTRUCTION S.R.L. în 2025?
913.302 lei, cu 818% peste 2024 (99.470 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 42.942 lei.
Câți salariați are LEBA CONSTRUCTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LEBA CONSTRUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.