COPE FASHION S.R.L.

COPE FASHION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Vaslui, Vaslui, CUI 50037073. Cifră de afaceri 2025: 30.660 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
50037073
Denumire
COPE FASHION S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|37|337|2024
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
07.05.2024
Sediu
AVRAM IANCU, bl. 333, sc. C, et. 4, ap. 2, Municipiul Vaslui, Vaslui
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (27)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
  • 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători · rev. 2
  • 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 30.660 lei (+243% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 8,9 mii lei · 2025 30,7 mii lei · maxim 2025 30,7 mii lei · minim 2024 8,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2024 −15,1 mii lei · 2025 −20,6 mii lei · maxim 2024 −15,1 mii lei · minim 2025 −20,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2024 0.

Indicator20252024
Activitate
Cifră de afaceri netă30.660 lei8.927 lei
Venituri totale30.660 lei9.645 lei
Cheltuieli totale51.241 lei24.727 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei
Pierdere netă20.581 lei15.082 lei
Rezultat net-20.581 lei-15.082 lei
Bilanț
Active totale9.655 lei11.268 lei
Datorii45.118 lei26.150 lei
Capitaluri proprii-35.463 lei-14.882 lei
Oameni
Număr mediu de salariați10

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este COPE FASHION S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, COPE FASHION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul COPE FASHION S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Vaslui, județul Vaslui (AVRAM IANCU, bl. 333, sc. C, et. 4, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|37|337|2024, din 07.05.2024.

Ce cifră de afaceri a avut COPE FASHION S.R.L. în 2025?

30.660 lei, cu 243% peste 2024 (8.927 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.581 lei.

Câți salariați are COPE FASHION S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre COPE FASHION S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.