DIACAKES S.R.L.
DIACAKES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Eremitu, Comuna Eremitu, Mureș, CUI 49983140. Cifră de afaceri 2025: 72.289 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49983140
- Denumire
- DIACAKES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|661|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.04.2024
- Sediu
- EREMITU, nr. 543, Sat Eremitu, Comuna Eremitu, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 72.289 lei (+1484% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 4,6 mii lei · 2025 72,3 mii lei · maxim 2025 72,3 mii lei · minim 2024 4,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 −50,7 mii lei · 2025 −17,9 mii lei · maxim 2025 −17,9 mii lei · minim 2024 −50,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 72.289 lei | 4.565 lei |
| Venituri totale | 72.289 lei | 4.569 lei |
| Cheltuieli totale | 89.510 lei | 55.231 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 17.944 lei | 50.708 lei |
| Rezultat net | -17.944 lei | -50.708 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 37.075 lei | 13.909 lei |
| Datorii | 105.527 lei | 64.417 lei |
| Capitaluri proprii | -68.452 lei | -50.508 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DIACAKES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DIACAKES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DIACAKES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Eremitu, Comuna Eremitu, județul Mureș (EREMITU, nr. 543); numărul de înmatriculare e J|26|661|2024, din 22.04.2024.
Ce cifră de afaceri a avut DIACAKES S.R.L. în 2025?
72.289 lei, cu 1484% peste 2024 (4.565 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 17.944 lei.
Câți salariați are DIACAKES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DIACAKES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.