ANDRE MODA & STYLE S.R.L.
ANDRE MODA & STYLE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Borș, Comuna Borș, Bihor, CUI 49955167. Cifră de afaceri 2025: 215.890 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 49955167
- Denumire
- ANDRE MODA & STYLE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1114|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.04.2024
- Sediu
- BORȘ, nr. 266A, Sat Borș, Comuna Borș, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
Arată toate (35)
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 215.890 lei (+198% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 72,4 mii lei · 2025 215,9 mii lei · maxim 2025 215,9 mii lei · minim 2024 72,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 −34 mii lei · 2025 4,7 mii lei · maxim 2025 4,7 mii lei · minim 2024 −34 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 215.890 lei | 72.397 lei |
| Venituri totale | 218.762 lei | 75.908 lei |
| Cheltuieli totale | 211.876 lei | 109.170 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 4.701 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 34.021 lei |
| Rezultat net | 4.701 lei | -34.021 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 36.139 lei | 23.059 lei |
| Datorii | 64.459 lei | 56.080 lei |
| Capitaluri proprii | -28.320 lei | -33.021 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDRE MODA & STYLE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDRE MODA & STYLE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDRE MODA & STYLE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Borș, Comuna Borș, județul Bihor (BORȘ, nr. 266A); numărul de înmatriculare e J|05|1114|2024, din 17.04.2024.
Ce cifră de afaceri a avut ANDRE MODA & STYLE S.R.L. în 2025?
215.890 lei, cu 198% peste 2024 (72.397 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.701 lei.
Câți salariați are ANDRE MODA & STYLE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDRE MODA & STYLE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.