TOPMED CARE S.R.L.

TOPMED CARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Onești, Bacău, CUI 49921164. Cifră de afaceri 2025: 57.181 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
49921164
Denumire
TOPMED CARE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|624|2024
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.04.2024
Sediu
UZINEI, nr. 19, Municipiul Onești, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
  • 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
  • 8692 Transportul pacienților cu ambulanța · rev. 3
  • 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
  • 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · rev. 3
Arată toate (7)
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 57.181 lei (+261% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 15,8 mii lei · 2025 57,2 mii lei · maxim 2025 57,2 mii lei · minim 2024 15,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2024 8,2 mii lei · 2025 30,1 mii lei · maxim 2025 30,1 mii lei · minim 2024 8,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.

Indicator20252024
Activitate
Cifră de afaceri netă57.181 lei15.840 lei
Venituri totale57.181 lei15.840 lei
Cheltuieli totale21.536 lei6.155 lei
Rezultat
Profit net30.062 lei8.166 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net30.062 lei8.166 lei
Bilanț
Active totale36.747 lei2.936 lei
Datorii3.754 lei205 lei
Capitaluri proprii32.993 lei2.731 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TOPMED CARE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TOPMED CARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul TOPMED CARE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Onești, județul Bacău (UZINEI, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|04|624|2024, din 10.04.2024.

Ce cifră de afaceri a avut TOPMED CARE S.R.L. în 2025?

57.181 lei, cu 261% peste 2024 (15.840 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 30.062 lei.

Câți salariați are TOPMED CARE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TOPMED CARE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.