VAN HOLDINGS S.R.L.
VAN HOLDINGS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 49845741. Cifră de afaceri 2025: 158.394 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49845741
- Denumire
- VAN HOLDINGS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6606|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.03.2024
- Sediu
- Valea Lungă, nr. 7, bl. 140, sc. C, et. 8, ap. 109, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1439 Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 158.394 lei (+48% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 106,8 mii lei · 2025 158,4 mii lei · maxim 2025 158,4 mii lei · minim 2024 106,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 65,9 mii lei · 2025 86,6 mii lei · maxim 2025 86,6 mii lei · minim 2024 65,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 158.394 lei | 106.822 lei |
| Venituri totale | 158.420 lei | 106.822 lei |
| Cheltuieli totale | 70.264 lei | 39.826 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 86.603 lei | 65.949 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 86.603 lei | 65.949 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 113.995 lei | 71.072 lei |
| Datorii | 26.192 lei | 4.123 lei |
| Capitaluri proprii | 87.803 lei | 66.949 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VAN HOLDINGS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VAN HOLDINGS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VAN HOLDINGS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (Valea Lungă, nr. 7, bl. 140, sc. C, et. 8, ap. 109); numărul de înmatriculare e J|40|6606|2024, din 27.03.2024.
Ce cifră de afaceri a avut VAN HOLDINGS S.R.L. în 2025?
158.394 lei, cu 48% peste 2024 (106.822 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 86.603 lei.
Câți salariați are VAN HOLDINGS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VAN HOLDINGS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.