CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L.
CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Drăgănești-Olt, Oraș Drăgănești-Olt, Olt, CUI 49797660. Cifră de afaceri 2025: 789.500 lei, 1 salariați
Registru
- CUI
- 49797660
- Denumire
- CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|276|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.03.2024
- Sediu
- FÂNTÂNELE, nr. 8, Loc. Drăgănești-Olt, Oraș Drăgănești-Olt, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
Arată toate (23)
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 789.500 lei (+759% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 91,9 mii lei · 2025 789,5 mii lei · maxim 2025 789,5 mii lei · minim 2024 91,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 47,2 mii lei · 2025 592,4 mii lei · maxim 2025 592,4 mii lei · minim 2024 47,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 789.500 lei | 91.860 lei |
| Venituri totale | 789.501 lei | 91.861 lei |
| Cheltuieli totale | 179.607 lei | 43.753 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 592.413 lei | 47.189 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 592.413 lei | 47.189 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 712.914 lei | 57.019 lei |
| Datorii | 120.301 lei | 9.630 lei |
| Capitaluri proprii | 592.613 lei | 47.389 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Drăgănești-Olt, Oraș Drăgănești-Olt, județul Olt (FÂNTÂNELE, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|28|276|2024, din 20.03.2024.
Ce cifră de afaceri a avut CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L. în 2025?
789.500 lei, cu 759% peste 2024 (91.860 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 592.413 lei.
Câți salariați are CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CRONEMAC CONSTRUCȚII S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.