SALTOALTO S.R.L.
SALTOALTO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 49790484. Cifră de afaceri 2025: 176.431 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49790484
- Denumire
- SALTOALTO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|468|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.03.2024
- Sediu
- PANDURILOR, nr. 107, et. II, ap. 7, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 176.431 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 182,4 mii lei · 2025 176,4 mii lei · maxim 2024 182,4 mii lei · minim 2025 176,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 134,7 mii lei · 2025 93,5 mii lei · maxim 2024 134,7 mii lei · minim 2025 93,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 176.431 lei | 182.379 lei |
| Venituri totale | 176.660 lei | 182.399 lei |
| Cheltuieli totale | 81.441 lei | 46.178 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 93.490 lei | 134.710 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 93.490 lei | 134.710 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 108.742 lei | 140.239 lei |
| Datorii | 15.052 lei | 5.329 lei |
| Capitaluri proprii | 93.690 lei | 134.910 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SALTOALTO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SALTOALTO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SALTOALTO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (PANDURILOR, nr. 107, et. II, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|26|468|2024, din 19.03.2024.
Ce cifră de afaceri a avut SALTOALTO S.R.L. în 2025?
176.431 lei, cu 3% sub 2024 (182.379 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 93.490 lei.
Câți salariați are SALTOALTO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SALTOALTO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.