LUCANDA CLEAN S.R.L.
LUCANDA CLEAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Zărnești, Oraș Zărnești, Brașov, CUI 49758165. Cifră de afaceri 2025: 125.270 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 49758165
- Denumire
- LUCANDA CLEAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|873|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.03.2024
- Sediu
- MITROPOLIT ION METIANU, nr. 111, Loc. Zărnești, Oraș Zărnești, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
Arată toate (10)
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 125.270 lei (+1589% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 7,4 mii lei · 2025 125,3 mii lei · maxim 2025 125,3 mii lei · minim 2024 7,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 1,1 mii lei · 2025 21,9 mii lei · maxim 2025 21,9 mii lei · minim 2024 1,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 125.270 lei | 7.417 lei |
| Venituri totale | 125.270 lei | 7.417 lei |
| Cheltuieli totale | 102.367 lei | 6.062 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 21.863 lei | 1.083 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 21.863 lei | 1.083 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 30.314 lei | 3.356 lei |
| Datorii | 7.168 lei | 2.073 lei |
| Capitaluri proprii | 23.146 lei | 1.283 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUCANDA CLEAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LUCANDA CLEAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LUCANDA CLEAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Zărnești, Oraș Zărnești, județul Brașov (MITROPOLIT ION METIANU, nr. 111); numărul de înmatriculare e J|08|873|2024, din 13.03.2024.
Ce cifră de afaceri a avut LUCANDA CLEAN S.R.L. în 2025?
125.270 lei, cu 1589% peste 2024 (7.417 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 21.863 lei.
Câți salariați are LUCANDA CLEAN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUCANDA CLEAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.