UNI DANVER PROD S.R.L.
UNI DANVER PROD S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sânmihaiu de Câmpie, Comuna Sinmihaiu de Câmpie, Bistrița-Năsăud, CUI 49737065. Cifră de afaceri 2025: 970.59
Registru
- CUI
- 49737065
- Denumire
- UNI DANVER PROD S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|251|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.03.2024
- Sediu
- nr. 268, Sat Sânmihaiu de Câmpie, Comuna Sinmihaiu de Câmpie, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
Arată toate (30)
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 970.597 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 756,2 mii lei · 2025 970,6 mii lei · maxim 2025 970,6 mii lei · minim 2024 756,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 225,5 mii lei · 2025 −23,8 mii lei · maxim 2024 225,5 mii lei · minim 2025 −23,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 3 · 2025 3 · maxim 2024 3 · minim 2024 3.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 970.597 lei | 756.230 lei |
| Venituri totale | 970.610 lei | 756.230 lei |
| Cheltuieli totale | 972.083 lei | 511.258 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 225.527 lei |
| Pierdere netă | 23.842 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -23.842 lei | 225.527 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 398.306 lei | 404.269 lei |
| Datorii | 196.621 lei | 178.742 lei |
| Capitaluri proprii | 201.685 lei | 225.527 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este UNI DANVER PROD S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, UNI DANVER PROD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul UNI DANVER PROD S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânmihaiu de Câmpie, Comuna Sinmihaiu de Câmpie, județul Bistrița-Năsăud (nr. 268); numărul de înmatriculare e J|06|251|2024, din 08.03.2024.
Ce cifră de afaceri a avut UNI DANVER PROD S.R.L. în 2025?
970.597 lei, cu 28% peste 2024 (756.230 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 23.842 lei.
Câți salariați are UNI DANVER PROD S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre UNI DANVER PROD S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.