NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.
NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șura Mică, Comuna Șura Mică, Sibiu, CUI 49646552. Cifră de afaceri 2025: 387.430 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 49646552
- Denumire
- NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|389|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.02.2024
- Sediu
- Șoseaua Sibiului, nr. 111, Sat Șura Mică, Comuna Șura Mică, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (21)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 387.430 lei (+50% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 258,5 mii lei · 2025 387,4 mii lei · maxim 2025 387,4 mii lei · minim 2024 258,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 174,9 mii lei · 2025 261,6 mii lei · maxim 2025 261,6 mii lei · minim 2024 174,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 387.430 lei | 258.488 lei |
| Venituri totale | 387.430 lei | 258.488 lei |
| Cheltuieli totale | 118.752 lei | 81.072 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 261.554 lei | 174.883 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 261.554 lei | 174.883 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 273.249 lei | 193.368 lei |
| Datorii | 11.455 lei | 18.285 lei |
| Capitaluri proprii | 261.794 lei | 175.083 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șura Mică, Comuna Șura Mică, județul Sibiu (Șoseaua Sibiului, nr. 111); numărul de înmatriculare e J|32|389|2024, din 22.02.2024.
Ce cifră de afaceri a avut NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
387.430 lei, cu 50% peste 2024 (258.488 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 261.554 lei.
Câți salariați are NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.