AS GROUP ROMTHERM SRL
AS GROUP ROMTHERM SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 4963089. Cifră de afaceri 2025: 3.599.196 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 4963089
- Denumire
- AS GROUP ROMTHERM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9673|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.08.2012
- Sediu
- Națiunile Unite, nr. 3-5, bl. C, sc. A, et. 3, ap. 13, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
Arată toate (18)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.599.196 lei (+58% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,2 mil. lei · 2025 3,6 mil. lei · maxim 2018 4,6 mil. lei · minim 2015 1,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 −501,5 mii lei · 2025 480,8 mii lei · maxim 2024 1,6 mil. lei · minim 2015 −501,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 3 · maxim 2015 6 · minim 2020 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.599.196 lei | 2.279.150 lei | 2.383.819 lei | 1.827.503 lei | 2.425.054 lei | 1.713.532 lei | 2.957.045 lei | 4.584.645 lei | 3.573.443 lei | 1.495.431 lei | 1.214.367 lei |
| Venituri totale | 5.778.851 lei | 2.978.512 lei | 2.384.282 lei | 1.846.722 lei | 2.479.348 lei | 1.731.070 lei | 2.960.264 lei | 4.618.397 lei | 3.597.247 lei | 1.503.777 lei | 1.215.590 lei |
| Cheltuieli totale | 5.198.397 lei | 1.293.098 lei | 2.263.240 lei | 1.715.049 lei | 1.423.691 lei | 1.152.877 lei | 2.360.982 lei | 3.887.245 lei | 2.557.941 lei | 1.426.019 lei | 1.717.085 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 480.804 lei | 1.615.090 lei | 89.042 lei | 112.519 lei | 1.031.219 lei | 561.009 lei | 569.680 lei | 684.970 lei | 1.003.441 lei | 77.758 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 501.495 lei |
| Rezultat net | 480.804 lei | 1.615.090 lei | 89.042 lei | 112.519 lei | 1.031.219 lei | 561.009 lei | 569.680 lei | 684.970 lei | 1.003.441 lei | 77.758 lei | -501.495 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 43.255.727 lei | 20.287.431 lei | 8.605.149 lei | 3.533.408 lei | 3.261.471 lei | 1.995.536 lei | 1.570.147 lei | 2.065.755 lei | 2.317.029 lei | 1.224.038 lei | 1.336.441 lei |
| Datorii | 40.804.308 lei | 17.909.519 lei | 7.300.627 lei | 2.317.927 lei | 2.158.509 lei | 1.923.793 lei | 2.059.434 lei | 3.121.493 lei | 4.090.384 lei | 4.001.490 lei | 4.170.853 lei |
| Capitaluri proprii | 2.451.419 lei | 2.377.912 lei | 1.304.522 lei | 1.215.481 lei | 1.102.962 lei | 71.743 lei | -489.287 lei | -1.055.738 lei | -1.773.355 lei | -2.777.452 lei | -2.834.412 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AS GROUP ROMTHERM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AS GROUP ROMTHERM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AS GROUP ROMTHERM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Națiunile Unite, nr. 3-5, bl. C, sc. A, et. 3, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|40|9673|2012, din 24.08.2012.
Ce cifră de afaceri a avut AS GROUP ROMTHERM SRL în 2025?
3.599.196 lei, cu 58% peste 2024 (2.279.150 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 480.804 lei.
Câți salariați are AS GROUP ROMTHERM SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AS GROUP ROMTHERM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.