ONYFAST 2024 S.R.L.
ONYFAST 2024 S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Șard, Comuna Ighiu, Alba, CUI 49556000. Cifră de afaceri 2025: 10.300 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 49556000
- Denumire
- ONYFAST 2024 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|140|2024
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 08.02.2024
- Sediu
- nr. 330M, Sat Șard, Comuna Ighiu, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.300 lei (-92% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 123,3 mii lei · 2025 10,3 mii lei · maxim 2024 123,3 mii lei · minim 2025 10,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 3,5 mii lei · 2025 −4,8 mii lei · maxim 2024 3,5 mii lei · minim 2025 −4,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 10.300 lei | 123.268 lei |
| Venituri totale | 73.928 lei | 123.268 lei |
| Cheltuieli totale | 78.719 lei | 118.601 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 3.459 lei |
| Pierdere netă | 4.791 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -4.791 lei | 3.459 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | -85 lei | 78.097 lei |
| Datorii | 1.049 lei | 74.438 lei |
| Capitaluri proprii | -1.134 lei | 3.659 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ONYFAST 2024 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ONYFAST 2024 S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ONYFAST 2024 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șard, Comuna Ighiu, județul Alba (nr. 330M); numărul de înmatriculare e J|01|140|2024, din 08.02.2024.
Ce cifră de afaceri a avut ONYFAST 2024 S.R.L. în 2025?
10.300 lei, cu 92% sub 2024 (123.268 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.791 lei.
Câți salariați are ONYFAST 2024 S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ONYFAST 2024 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.