TANASUICA MIHAELA SNC
TANASUICA MIHAELA SNC: firmă în funcțiune din Municipiul Slatina, Olt, CUI 4938298. Cifră de afaceri 2025: 111.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4938298
- Denumire
- TANASUICA MIHAELA SNC
- Formă juridică
- societate în nume colectiv
- Număr de înmatriculare
- J|28|1271|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.11.1993
- Sediu
- Str. NICOLAE IORGA, nr. 5, bl. 3, sc. B, et. 2, ap. 10, Municipiul Slatina, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 6021 Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic · rev. 1
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (14)
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 111.000 lei (+26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 53,7 mii lei · 2025 111 mii lei · maxim 2025 111 mii lei · minim 2020 21,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −5,7 mii lei · 2025 −13,4 mii lei · maxim 2021 10,3 mii lei · minim 2023 −22,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 111.000 lei | 88.400 lei | 61.450 lei | 36.714 lei | 45.350 lei | 21.157 lei | 25.500 lei | 36.787 lei | 58.874 lei | 77.658 lei | 53.722 lei |
| Venituri totale | 111.000 lei | 88.400 lei | 61.450 lei | 36.714 lei | 45.350 lei | 21.157 lei | 25.500 lei | 36.787 lei | 58.874 lei | 77.658 lei | 53.722 lei |
| Cheltuieli totale | 123.246 lei | 100.809 lei | 83.586 lei | 42.578 lei | 33.684 lei | 14.380 lei | 18.594 lei | 50.094 lei | 72.115 lei | 71.736 lei | 57.763 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.305 lei | 6.143 lei | 6.191 lei | 0 lei | 0 lei | 4.369 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 13.356 lei | 13.293 lei | 22.752 lei | 6.798 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.675 lei | 13.882 lei | 0 lei | 5.652 lei |
| Rezultat net | -13.356 lei | -13.293 lei | -22.752 lei | -6.798 lei | 10.305 lei | 6.143 lei | 6.191 lei | -13.675 lei | -13.882 lei | 4.369 lei | -5.652 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 13.718 lei | 15.655 lei | 8.679 lei | 7.728 lei | 17.439 lei | 26.965 lei | 20.867 lei | 12.503 lei | 36.014 lei | 103.805 lei | 87.235 lei |
| Datorii | 69.916 lei | 58.497 lei | 38.227 lei | 14.524 lei | 8.472 lei | 28.303 lei | 28.349 lei | 26.176 lei | 53.780 lei | 107.689 lei | 95.487 lei |
| Capitaluri proprii | -56.198 lei | -42.842 lei | -29.548 lei | -6.796 lei | 8.967 lei | -1.338 lei | -7.482 lei | -13.673 lei | -17.766 lei | -3.884 lei | -8.252 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TANASUICA MIHAELA SNC activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TANASUICA MIHAELA SNC figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TANASUICA MIHAELA SNC?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slatina, județul Olt (Str. NICOLAE IORGA, nr. 5, bl. 3, sc. B, et. 2, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|28|1271|1993, din 10.11.1993.
Ce cifră de afaceri a avut TANASUICA MIHAELA SNC în 2025?
111.000 lei, cu 26% peste 2024 (88.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.356 lei.
Câți salariați are TANASUICA MIHAELA SNC?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TANASUICA MIHAELA SNC?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.