NIK-ANAIS S.R.L.
NIK-ANAIS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mâlosu, Comuna Lipova, Bacău, CUI 49266111. Cifră de afaceri 2025: 1.900.384 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49266111
- Denumire
- NIK-ANAIS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1894|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.12.2023
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 134, Sat Mâlosu, Comuna Lipova, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Arată toate (24)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.900.384 lei (+217% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 599,2 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2025 1,9 mil. lei · minim 2024 599,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 124,1 mii lei · 2025 281,5 mii lei · maxim 2025 281,5 mii lei · minim 2024 124,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 2 · 2025 4 · maxim 2025 4 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 1.900.384 lei | 599.179 lei |
| Venituri totale | 1.900.389 lei | 599.185 lei |
| Cheltuieli totale | 1.581.070 lei | 457.436 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 281.501 lei | 124.133 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 281.501 lei | 124.133 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 662.842 lei | 347.757 lei |
| Datorii | 257.008 lei | 223.424 lei |
| Capitaluri proprii | 405.834 lei | 124.333 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 4 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NIK-ANAIS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NIK-ANAIS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NIK-ANAIS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mâlosu, Comuna Lipova, județul Bacău (PRINCIPALĂ, nr. 134); numărul de înmatriculare e J|04|1894|2023, din 12.12.2023.
Ce cifră de afaceri a avut NIK-ANAIS S.R.L. în 2025?
1.900.384 lei, cu 217% peste 2024 (599.179 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 281.501 lei.
Câți salariați are NIK-ANAIS S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NIK-ANAIS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.