GAP 9 COLLECTION S.R.L.
GAP 9 COLLECTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 49244385. Cifră de afaceri 2025: 831.278 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49244385
- Denumire
- GAP 9 COLLECTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|4731|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.12.2023
- Sediu
- SOROCA, nr. 13, sc. A, et. 1, ap. 4, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 831.278 lei (-39% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 33,1 mii lei · 2025 831,3 mii lei · maxim 2024 1,4 mil. lei · minim 2023 33,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 8,4 mii lei · 2025 −120,2 mii lei · maxim 2024 272,3 mii lei · minim 2025 −120,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 3 · maxim 2024 4 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 831.278 lei | 1.355.991 lei | 33.059 lei |
| Venituri totale | 831.303 lei | 1.356.508 lei | 33.059 lei |
| Cheltuieli totale | 949.760 lei | 1.048.797 lei | 24.305 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 272.281 lei | 8.430 lei |
| Pierdere netă | 120.232 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -120.232 lei | 272.281 lei | 8.430 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 348.553 lei | 492.143 lei | 38.712 lei |
| Datorii | 255.643 lei | 219.662 lei | 30.282 lei |
| Capitaluri proprii | 92.910 lei | 272.481 lei | 8.430 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAP 9 COLLECTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GAP 9 COLLECTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GAP 9 COLLECTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (SOROCA, nr. 13, sc. A, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|35|4731|2023, din 07.12.2023.
Ce cifră de afaceri a avut GAP 9 COLLECTION S.R.L. în 2025?
831.278 lei, cu 39% sub 2024 (1.355.991 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 120.232 lei.
Câți salariați are GAP 9 COLLECTION S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GAP 9 COLLECTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.