EDU SERV S.R.L.

EDU SERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași, CUI 49174204. Cifră de afaceri 2025: 66.099 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
49174204
Denumire
EDU SERV S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|3744|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.11.2023
Sediu
MERILOR, nr. 13, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Arată toate (12)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 66.099 lei (+108% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 2,8 mii lei · 2025 66,1 mii lei · maxim 2025 66,1 mii lei · minim 2023 2,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 −2,2 mii lei · 2025 −7,1 mii lei · maxim 2023 −2,2 mii lei · minim 2024 −26 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă66.099 lei31.828 lei2.800 lei
Venituri totale71.999 lei31.828 lei2.800 lei
Cheltuieli totale79.130 lei57.812 lei4.963 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă7.131 lei25.984 lei2.191 lei
Rezultat net-7.131 lei-25.984 lei-2.191 lei
Bilanț
Active totale8.253 lei3.493 lei724 lei
Datorii43.359 lei31.468 lei2.715 lei
Capitaluri proprii-35.106 lei-27.975 lei-1.991 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este EDU SERV S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, EDU SERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul EDU SERV S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, județul Iași (MERILOR, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|22|3744|2023, din 23.11.2023.

Ce cifră de afaceri a avut EDU SERV S.R.L. în 2025?

66.099 lei, cu 108% peste 2024 (31.828 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.131 lei.

Câți salariați are EDU SERV S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre EDU SERV S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.