L & B LOOP S.R.L.
L & B LOOP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași, CUI 49138406. Cifră de afaceri 2025: 13.752 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49138406
- Denumire
- L & B LOOP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3658|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.11.2023
- Sediu
- GRĂDINILOR, nr. 3A, camera 1, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 13.752 lei (-84% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 87 mii lei · 2025 13,8 mii lei · maxim 2023 87 mii lei · minim 2025 13,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 84,6 mii lei · 2025 −61,1 mii lei · maxim 2023 84,6 mii lei · minim 2025 −61,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 13.752 lei | 86.000 lei | 87.000 lei |
| Venituri totale | 148.378 lei | 86.000 lei | 87.000 lei |
| Cheltuieli totale | 209.503 lei | 49.178 lei | 1.498 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 35.962 lei | 84.632 lei |
| Pierdere netă | 61.125 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -61.125 lei | 35.962 lei | 84.632 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 134.890 lei | 233.356 lei | 87.000 lei |
| Datorii | 75.377 lei | 112.718 lei | 2.168 lei |
| Capitaluri proprii | 59.513 lei | 120.638 lei | 84.832 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este L & B LOOP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, L & B LOOP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul L & B LOOP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, județul Iași (GRĂDINILOR, nr. 3A, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|3658|2023, din 17.11.2023.
Ce cifră de afaceri a avut L & B LOOP S.R.L. în 2025?
13.752 lei, cu 84% sub 2024 (86.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 61.125 lei.
De unde vin datele despre L & B LOOP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.