CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L.
CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Finteușu Mic, Comuna Satulung, Maramureș, CUI 49110693. Cifră de afaceri 2025: 57.887 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 49110693
- Denumire
- CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1661|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.11.2023
- Sediu
- FINTEUȘU MIC, nr. 148E, Sat Finteușu Mic, Comuna Satulung, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (7)
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 57.887 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 2,6 mii lei · 2025 57,9 mii lei · maxim 2024 78,5 mii lei · minim 2023 2,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 5,1 mii lei · 2025 10,1 mii lei · maxim 2025 10,1 mii lei · minim 2023 5,1 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 57.887 lei | 78.489 lei | 2.608 lei |
| Venituri totale | 57.887 lei | 78.489 lei | 8.979 lei |
| Cheltuieli totale | 45.814 lei | 70.582 lei | 3.824 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 10.141 lei | 6.777 lei | 5.096 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.141 lei | 6.777 lei | 5.096 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 24.741 lei | 12.575 lei | 5.355 lei |
| Datorii | 2.527 lei | 502 lei | 59 lei |
| Capitaluri proprii | 22.214 lei | 12.073 lei | 5.296 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Finteușu Mic, Comuna Satulung, județul Maramureș (FINTEUȘU MIC, nr. 148E); numărul de înmatriculare e J|24|1661|2023, din 13.11.2023.
Ce cifră de afaceri a avut CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L. în 2025?
57.887 lei, cu 26% sub 2024 (78.489 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.141 lei.
De unde vin datele despre CLAUDIU-TEREZIA COM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.