DENTOSARA S.R.L.
DENTOSARA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov, CUI 49110464. Cifră de afaceri 2025: 447.846 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 49110464
- Denumire
- DENTOSARA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|7570|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.11.2023
- Sediu
- STADIONULUI, nr. 22, Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8697 Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 447.846 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 30,7 mii lei · 2025 447,8 mii lei · maxim 2025 447,8 mii lei · minim 2023 30,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 24,1 mii lei · 2025 4,7 mii lei · maxim 2024 70,2 mii lei · minim 2025 4,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 447.846 lei | 386.672 lei | 30.721 lei |
| Venituri totale | 447.864 lei | 386.312 lei | 30.302 lei |
| Cheltuieli totale | 433.823 lei | 310.038 lei | 5.928 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 4.690 lei | 70.239 lei | 24.067 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.690 lei | 70.239 lei | 24.067 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 179.006 lei | 115.082 lei | 26.702 lei |
| Datorii | 163.226 lei | 44.603 lei | 2.435 lei |
| Capitaluri proprii | 15.780 lei | 70.479 lei | 24.267 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DENTOSARA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DENTOSARA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DENTOSARA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, județul Ilfov (STADIONULUI, nr. 22); numărul de înmatriculare e J|23|7570|2023, din 13.11.2023.
Ce cifră de afaceri a avut DENTOSARA S.R.L. în 2025?
447.846 lei, cu 16% peste 2024 (386.672 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.690 lei.
Câți salariați are DENTOSARA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DENTOSARA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.