MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.

MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 49108340. Cifră de afaceri 2025: 505.232 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
49108340
Denumire
MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|4852|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.11.2023
Sediu
RODNEI, nr. 1, et. 3, ap. 17, Camera 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (8)
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 505.232 lei (+8% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 17,2 mii lei · 2025 505,2 mii lei · maxim 2025 505,2 mii lei · minim 2023 17,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 13,6 mii lei · 2025 329,6 mii lei · maxim 2024 363 mii lei · minim 2023 13,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă505.232 lei466.472 lei17.175 lei
Venituri totale545.423 lei475.768 lei17.264 lei
Cheltuieli totale200.949 lei99.023 lei3.464 lei
Rezultat
Profit net329.616 lei363.022 lei13.630 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net329.616 lei363.022 lei13.630 lei
Bilanț
Active totale710.072 lei551.053 lei17.274 lei
Datorii362.685 lei163.885 lei3.444 lei
Capitaluri proprii329.856 lei363.262 lei13.830 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (RODNEI, nr. 1, et. 3, ap. 17, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|12|4852|2023, din 13.11.2023.

Ce cifră de afaceri a avut MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

505.232 lei, cu 8% peste 2024 (466.472 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 329.616 lei.

Câți salariați are MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MK TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.