CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L.
CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova, CUI 49075189. Cifră de afaceri 2025: 47.800 le
Registru
- CUI
- 49075189
- Denumire
- CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2509|2023
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 07.11.2023
- Sediu
- CERBULUI, nr. 40A, Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 3900 Activități și servicii de decontaminare · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
Arată toate (33)
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 14.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 47.800 lei (-90% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 71,2 mii lei · 2025 47,8 mii lei · maxim 2024 473,8 mii lei · minim 2025 47,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 8,2 mii lei · 2025 14 mii lei · maxim 2024 65,3 mii lei · minim 2023 8,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 47.800 lei | 473.775 lei | 71.189 lei |
| Venituri totale | 47.800 lei | 545.275 lei | 71.189 lei |
| Cheltuieli totale | 33.137 lei | 472.088 lei | 62.326 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 13.973 lei | 65.336 lei | 8.165 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 13.973 lei | 65.336 lei | 8.165 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 17.431 lei | 92.890 lei | 76.269 lei |
| Datorii | 3.418 lei | 19.389 lei | 68.104 lei |
| Capitaluri proprii | 14.013 lei | 73.501 lei | 8.165 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 14.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, județul Prahova (CERBULUI, nr. 40A); numărul de înmatriculare e J|29|2509|2023, din 07.11.2023.
Ce cifră de afaceri a avut CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L. în 2025?
47.800 lei, cu 90% sub 2024 (473.775 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.973 lei.
Câți salariați are CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CDC CONSTRUCȚII DECOR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (14.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.