VLAD TOP DRIVE S.R.L.
VLAD TOP DRIVE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 49063400. Cifră de afaceri 2025: 100.543 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49063400
- Denumire
- VLAD TOP DRIVE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|2060|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2023
- Sediu
- ȘTRANDULUI, nr. 20A, sc. A, et. 1, ap. 8, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 100.543 lei (+17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 15,9 mii lei · 2025 100,5 mii lei · maxim 2025 100,5 mii lei · minim 2023 15,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 2,5 mii lei · 2025 43,1 mii lei · maxim 2025 43,1 mii lei · minim 2023 2,5 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 100.543 lei | 86.281 lei | 15.932 lei |
| Venituri totale | 104.443 lei | 86.281 lei | 15.932 lei |
| Cheltuieli totale | 55.666 lei | 56.891 lei | 13.025 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 43.127 lei | 24.993 lei | 2.451 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 43.127 lei | 24.993 lei | 2.451 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 126.305 lei | 145.138 lei | 8.707 lei |
| Datorii | 55.534 lei | 117.494 lei | 6.056 lei |
| Capitaluri proprii | 70.771 lei | 27.644 lei | 2.651 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VLAD TOP DRIVE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VLAD TOP DRIVE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VLAD TOP DRIVE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (ȘTRANDULUI, nr. 20A, sc. A, et. 1, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|32|2060|2023, din 06.11.2023.
Ce cifră de afaceri a avut VLAD TOP DRIVE S.R.L. în 2025?
100.543 lei, cu 17% peste 2024 (86.281 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 43.127 lei.
De unde vin datele despre VLAD TOP DRIVE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.