BC FAN BASCHET S.R.L.
BC FAN BASCHET S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Otopeni, Ilfov, CUI 49034081. Cifră de afaceri 2025: 68.600 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49034081
- Denumire
- BC FAN BASCHET S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|7209|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.10.2023
- Sediu
- I. I. C. BRĂTIANU, nr. 20A, et. 2, ap. 11, Camera nr. 1, Oraș Otopeni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
Arată toate (11)
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 68.600 lei (+462% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 12,2 mii lei · 2025 68,6 mii lei · maxim 2025 68,6 mii lei · minim 2024 12,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −4,4 mii lei · 2025 20,3 mii lei · maxim 2025 20,3 mii lei · minim 2024 −35,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 68.600 lei | 12.200 lei | — |
| Venituri totale | 68.604 lei | 12.200 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 47.638 lei | 47.540 lei | 4.362 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 20.280 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 35.462 lei | 4.362 lei |
| Rezultat net | 20.280 lei | -35.462 lei | -4.362 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 10.353 lei | 2.178 lei | 200 lei |
| Datorii | 29.697 lei | 41.802 lei | 4.362 lei |
| Capitaluri proprii | -19.344 lei | -39.624 lei | -4.162 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BC FAN BASCHET S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BC FAN BASCHET S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BC FAN BASCHET S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Otopeni, județul Ilfov (I. I. C. BRĂTIANU, nr. 20A, et. 2, ap. 11, Camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|23|7209|2023, din 31.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut BC FAN BASCHET S.R.L. în 2025?
68.600 lei, cu 462% peste 2024 (12.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.280 lei.
Câți salariați are BC FAN BASCHET S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BC FAN BASCHET S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.