NYN CODE S.R.L.
NYN CODE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 49000445. Cifră de afaceri 2025: 498.587 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 49000445
- Denumire
- NYN CODE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3305|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.10.2023
- Sediu
- Iftimie Bârleanu, nr. 15G, bl. L1, et. 1, ap. 10, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
Arată toate (8)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 498.587 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 12,9 mii lei · 2025 498,6 mii lei · maxim 2025 498,6 mii lei · minim 2023 12,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 6 mii lei · 2025 417,5 mii lei · maxim 2025 417,5 mii lei · minim 2023 6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 498.587 lei | 422.561 lei | 12.877 lei |
| Venituri totale | 499.528 lei | 422.561 lei | 12.877 lei |
| Cheltuieli totale | 66.994 lei | 58.084 lei | 6.748 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 417.548 lei | 351.800 lei | 6.000 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 417.548 lei | 351.800 lei | 6.000 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 483.840 lei | 364.591 lei | 13.077 lei |
| Datorii | 53.129 lei | 6.591 lei | 6.877 lei |
| Capitaluri proprii | 430.711 lei | 358.000 lei | 6.200 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NYN CODE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NYN CODE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NYN CODE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Iftimie Bârleanu, nr. 15G, bl. L1, et. 1, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|22|3305|2023, din 25.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut NYN CODE S.R.L. în 2025?
498.587 lei, cu 18% peste 2024 (422.561 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 417.548 lei.
Câți salariați are NYN CODE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NYN CODE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.