LS MENTENANTA RETELE S.R.L.
LS MENTENANTA RETELE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou, Timiș, CUI 48995503. Cifră de afaceri 2025: 1.338.699 lei, 1 salariați. Dat
Registru
- CUI
- 48995503
- Denumire
- LS MENTENANTA RETELE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|4086|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.10.2023
- Sediu
- nr. 195, Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
Arată toate (41)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.338.699 lei (+79% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 251,4 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2023 251,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 233,8 mii lei · 2025 390,7 mii lei · maxim 2025 390,7 mii lei · minim 2023 233,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 1.338.699 lei | 748.231 lei | 251.400 lei |
| Venituri totale | 1.341.499 lei | 735.240 lei | 251.400 lei |
| Cheltuieli totale | 913.016 lei | 395.352 lei | 15.108 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 390.681 lei | 321.658 lei | 233.828 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 390.681 lei | 321.658 lei | 233.828 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 2.037.987 lei | 625.273 lei | 248.338 lei |
| Datorii | 1.091.621 lei | 69.587 lei | 14.310 lei |
| Capitaluri proprii | 946.366 lei | 555.686 lei | 234.028 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LS MENTENANTA RETELE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LS MENTENANTA RETELE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LS MENTENANTA RETELE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou, județul Timiș (nr. 195); numărul de înmatriculare e J|35|4086|2023, din 24.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut LS MENTENANTA RETELE S.R.L. în 2025?
1.338.699 lei, cu 79% peste 2024 (748.231 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 390.681 lei.
Câți salariați are LS MENTENANTA RETELE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LS MENTENANTA RETELE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.