C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L.
C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 48935978. Cifră de afaceri 2025: 330.600 lei, 0 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 48935978
- Denumire
- C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4299|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.10.2023
- Sediu
- Mircea Eliade, nr. 44-C, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Arată toate (8)
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 330.600 lei (+27% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 30 mii lei · 2025 330,6 mii lei · maxim 2025 330,6 mii lei · minim 2023 30 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 23 mii lei · 2025 277,1 mii lei · maxim 2025 277,1 mii lei · minim 2023 23 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2025 0 · maxim 2023 0 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 330.600 lei | 260.100 lei | 30.000 lei |
| Venituri totale | 330.600 lei | 260.100 lei | 30.000 lei |
| Cheltuieli totale | 50.242 lei | 44.065 lei | 6.748 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 277.052 lei | 213.434 lei | 22.952 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 277.052 lei | 213.434 lei | 22.952 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 286.036 lei | 221.504 lei | 28.298 lei |
| Datorii | 8.786 lei | 7.950 lei | 5.246 lei |
| Capitaluri proprii | 277.250 lei | 213.554 lei | 23.052 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Mircea Eliade, nr. 44-C, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|12|4299|2023, din 12.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
330.600 lei, cu 27% peste 2024 (260.100 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 277.052 lei.
Câți salariați are C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre C&S QUADRANT DEVELOPMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.