RELENNA S.R.L.
RELENNA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Pașcani, Iași, CUI 48933640. Cifră de afaceri 2025: 1.224.735 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48933640
- Denumire
- RELENNA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3161|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.10.2023
- Sediu
- CUZA VODĂ, nr. 19, bl. D9, Parter, Municipiul Pașcani, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (8)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.224.735 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 315 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2024 1,4 mil. lei · minim 2023 315 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 75 mii lei · 2025 72,1 mii lei · maxim 2024 262,5 mii lei · minim 2025 72,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 1.224.735 lei | 1.435.859 lei | 315.001 lei |
| Venituri totale | 1.299.025 lei | 1.435.863 lei | 315.001 lei |
| Cheltuieli totale | 1.213.144 lei | 1.135.864 lei | 225.700 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 72.122 lei | 262.475 lei | 75.013 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 72.122 lei | 262.475 lei | 75.013 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 787.918 lei | 747.940 lei | 352.723 lei |
| Datorii | 453.307 lei | 410.451 lei | 277.710 lei |
| Capitaluri proprii | 334.611 lei | 337.489 lei | 75.013 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RELENNA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RELENNA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RELENNA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pașcani, județul Iași (CUZA VODĂ, nr. 19, bl. D9, Parter); numărul de înmatriculare e J|22|3161|2023, din 12.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut RELENNA S.R.L. în 2025?
1.224.735 lei, cu 15% sub 2024 (1.435.859 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 72.122 lei.
Câți salariați are RELENNA S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RELENNA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.