RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.

RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 48924294. Cifră de afaceri 2025: 718.932 lei,

Registru

CUI
48924294
Denumire
RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|19041|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.10.2023
Sediu
IULIU MANIU, nr. 246, CAMERA 228 ȘI 229, ETAJ 2, București Sectorul 6, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 718.932 lei (+17% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 51,9 mii lei · 2025 718,9 mii lei · maxim 2025 718,9 mii lei · minim 2023 51,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 39,4 mii lei · 2025 151,7 mii lei · maxim 2025 151,7 mii lei · minim 2023 39,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă718.932 lei612.678 lei51.919 lei
Venituri totale721.996 lei612.685 lei51.919 lei
Cheltuieli totale542.111 lei490.568 lei5.087 lei
Rezultat
Profit net151.679 lei102.969 lei39.371 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net151.679 lei102.969 lei39.371 lei
Bilanț
Active totale206.695 lei126.268 lei52.084 lei
Datorii53.816 lei22.099 lei11.713 lei
Capitaluri proprii152.879 lei104.169 lei40.371 lei
Oameni
Număr mediu de salariați541

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (IULIU MANIU, nr. 246, CAMERA 228 ȘI 229, ETAJ 2); numărul de înmatriculare e J|40|19041|2023, din 10.10.2023.

Ce cifră de afaceri a avut RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L. în 2025?

718.932 lei, cu 17% peste 2024 (612.678 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 151.679 lei.

Câți salariați are RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.?

5 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RADACINI RISK MANAGEMENT ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.