ROOFING ART SOLUTION S.R.L.
ROOFING ART SOLUTION S.R.L.: firmă în procedură de insolvență din Sat Beciu, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea, CUI 48917432. Cifră de afaceri 2025: 58.500 lei, 5 sala
Registru
- CUI
- 48917432
- Denumire
- ROOFING ART SOLUTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|762|2023
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 10.10.2023
- Sediu
- Dogarilor, nr. 19, Sat Beciu, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
Arată toate (34)
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 14.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 58.500 lei (-91% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 316,1 mii lei · 2025 58,5 mii lei · maxim 2024 625,3 mii lei · minim 2025 58,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 216,3 mii lei · 2025 −210,4 mii lei · maxim 2023 216,3 mii lei · minim 2025 −210,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 5 · 2025 5 · maxim 2024 8 · minim 2023 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 58.500 lei | 625.300 lei | 316.118 lei |
| Venituri totale | 58.500 lei | 625.300 lei | 316.118 lei |
| Cheltuieli totale | 268.340 lei | 472.286 lei | 96.659 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 137.335 lei | 216.298 lei |
| Pierdere netă | 210.425 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -210.425 lei | 137.335 lei | 216.298 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 307.468 lei | 422.815 lei | 334.562 lei |
| Datorii | 380.358 lei | 285.280 lei | 118.064 lei |
| Capitaluri proprii | -72.890 lei | 137.535 lei | 216.498 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 5 | 8 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROOFING ART SOLUTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROOFING ART SOLUTION S.R.L. figurează în procedură de insolvență. La ANAF, pe 14.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ROOFING ART SOLUTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Beciu, Comuna Vârteșcoiu, județul Vrancea (Dogarilor, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|39|762|2023, din 10.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ROOFING ART SOLUTION S.R.L. în 2025?
58.500 lei, cu 91% sub 2024 (625.300 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 210.425 lei.
Câți salariați are ROOFING ART SOLUTION S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROOFING ART SOLUTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (14.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.