QUANT DEV S.R.L.
QUANT DEV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Petrești, Comuna Corbeanca, Ilfov, CUI 48901240. Cifră de afaceri 2025: 915.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48901240
- Denumire
- QUANT DEV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|6542|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.10.2023
- Sediu
- RADARULUI, nr. 12C, Sat Petrești, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (7)
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 915.000 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 222,7 mii lei · 2025 915 mii lei · maxim 2025 915 mii lei · minim 2023 222,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 212,7 mii lei · 2025 844,2 mii lei · maxim 2025 844,2 mii lei · minim 2023 212,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 915.000 lei | 888.102 lei | 222.665 lei |
| Venituri totale | 948.404 lei | 889.348 lei | 222.831 lei |
| Cheltuieli totale | 76.383 lei | 55.965 lei | 7.968 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 844.191 lei | 811.443 lei | 212.680 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 844.191 lei | 811.443 lei | 212.680 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.585.511 lei | 1.040.894 lei | 224.047 lei |
| Datorii | 741.120 lei | 16.571 lei | 11.167 lei |
| Capitaluri proprii | 844.391 lei | 1.024.323 lei | 212.880 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este QUANT DEV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, QUANT DEV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul QUANT DEV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Petrești, Comuna Corbeanca, județul Ilfov (RADARULUI, nr. 12C); numărul de înmatriculare e J|23|6542|2023, din 05.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut QUANT DEV S.R.L. în 2025?
915.000 lei, cu 3% peste 2024 (888.102 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 844.191 lei.
De unde vin datele despre QUANT DEV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.