GM TECH S.R.L.

GM TECH S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 48889189. Cifră de afaceri 2025: 322.409 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
48889189
Denumire
GM TECH S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|3781|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.10.2023
Sediu
HOTINULUI, nr. 1, et. 3, ap. 15, Municipiul Timișoara, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 322.409 lei (+19% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 41,7 mii lei · 2025 322,4 mii lei · maxim 2025 322,4 mii lei · minim 2023 41,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 12,9 mii lei · 2025 152,3 mii lei · maxim 2025 152,3 mii lei · minim 2023 12,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă322.409 lei270.825 lei41.727 lei
Venituri totale323.858 lei270.988 lei41.763 lei
Cheltuieli totale163.359 lei161.240 lei28.503 lei
Rezultat
Profit net152.278 lei102.191 lei12.851 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net152.278 lei102.191 lei12.851 lei
Bilanț
Active totale166.946 lei116.754 lei26.045 lei
Datorii13.366 lei14.322 lei12.994 lei
Capitaluri proprii153.580 lei102.432 lei13.051 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GM TECH S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, GM TECH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul GM TECH S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (HOTINULUI, nr. 1, et. 3, ap. 15); numărul de înmatriculare e J|35|3781|2023, din 04.10.2023.

Ce cifră de afaceri a avut GM TECH S.R.L. în 2025?

322.409 lei, cu 19% peste 2024 (270.825 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 152.278 lei.

Câți salariați are GM TECH S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GM TECH S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.