MAX-LU IMPER S.R.L.

MAX-LU IMPER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 48875337. Cifră de afaceri 2025: 171.073 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
48875337
Denumire
MAX-LU IMPER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|3046|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.10.2023
Sediu
VULTURILOR, nr. 12A, Municipiul Iași, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 171.073 lei (+88% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 17 mii lei · 2025 171,1 mii lei · maxim 2025 171,1 mii lei · minim 2023 17 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 14,2 mii lei · 2025 94,2 mii lei · maxim 2025 94,2 mii lei · minim 2023 14,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă171.073 lei91.003 lei16.957 lei
Venituri totale171.073 lei91.003 lei16.957 lei
Cheltuieli totale75.140 lei61.862 lei—
Rezultat
Profit net94.222 lei28.231 lei14.244 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net94.222 lei28.231 lei14.244 lei
Bilanț
Active totale141.898 lei57.015 lei17.157 lei
Datorii5.001 lei14.340 lei2.713 lei
Capitaluri proprii136.897 lei42.675 lei14.444 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MAX-LU IMPER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MAX-LU IMPER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MAX-LU IMPER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (VULTURILOR, nr. 12A); numărul de înmatriculare e J|22|3046|2023, din 02.10.2023.

Ce cifră de afaceri a avut MAX-LU IMPER S.R.L. în 2025?

171.073 lei, cu 88% peste 2024 (91.003 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 94.222 lei.

Câți salariați are MAX-LU IMPER S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MAX-LU IMPER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.