MC BEEFSTEAK S.R.L.
MC BEEFSTEAK S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Luizi-Călugăra, Comuna Luizi-Călugăra, Bacău, CUI 48827941. Cifră de afaceri 2025: 2.333.365 lei, 1 salariați. D
Registru
- CUI
- 48827941
- Denumire
- MC BEEFSTEAK S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1485|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.09.2023
- Sediu
- Ștefan cel Mare, nr. 53, Sat Luizi-Călugăra, Comuna Luizi-Călugăra, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii · rev. 3
- 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre · rev. 3
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
Arată toate (10)
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.333.365 lei (+51% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 66,6 mii lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2025 2,3 mil. lei · minim 2023 66,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −12,5 mii lei · 2025 276,9 mii lei · maxim 2025 276,9 mii lei · minim 2023 −12,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 2.333.365 lei | 1.547.494 lei | 66.563 lei |
| Venituri totale | 2.333.365 lei | 1.547.494 lei | 66.563 lei |
| Cheltuieli totale | 2.003.669 lei | 1.423.183 lei | 77.040 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 276.903 lei | 88.930 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 12.474 lei |
| Rezultat net | 276.903 lei | 88.930 lei | -12.474 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 412.828 lei | 111.003 lei | 14.522 lei |
| Datorii | 59.469 lei | 34.547 lei | 26.996 lei |
| Capitaluri proprii | 353.359 lei | 76.456 lei | -12.474 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MC BEEFSTEAK S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MC BEEFSTEAK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MC BEEFSTEAK S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Luizi-Călugăra, Comuna Luizi-Călugăra, județul Bacău (Ștefan cel Mare, nr. 53); numărul de înmatriculare e J|04|1485|2023, din 22.09.2023.
Ce cifră de afaceri a avut MC BEEFSTEAK S.R.L. în 2025?
2.333.365 lei, cu 51% peste 2024 (1.547.494 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 276.903 lei.
Câți salariați are MC BEEFSTEAK S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MC BEEFSTEAK S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.