FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L.
FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șmig, Comuna Alma, Sibiu, CUI 48804980. Cifră de afaceri 2024: 188.245 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 48804980
- Denumire
- FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1735|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.09.2023
- Sediu
- nr. 278, Sat Șmig, Comuna Alma, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
Arată toate (34)
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 188.245 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 30 mii lei · 2024 188,2 mii lei · maxim 2024 188,2 mii lei · minim 2023 30 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 15,8 mii lei · 2024 55,1 mii lei · maxim 2024 55,1 mii lei · minim 2023 15,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 2 · maxim 2024 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 188.245 lei | 30.000 lei |
| Venituri totale | 188.245 lei | 30.000 lei |
| Cheltuieli totale | 131.513 lei | 13.865 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 55.132 lei | 15.835 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 55.132 lei | 15.835 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 42.626 lei | 30.150 lei |
| Datorii | -28.496 lei | 14.115 lei |
| Capitaluri proprii | 71.122 lei | 16.035 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șmig, Comuna Alma, județul Sibiu (nr. 278); numărul de înmatriculare e J|32|1735|2023, din 19.09.2023.
Ce cifră de afaceri a avut FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L. în 2024?
188.245 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 55.132 lei.
Câți salariați are FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L.?
2 salariați în medie în 2024, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLAVIUS AMBIANCE MED S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.