TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L.
TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 48788281. Cifră de afaceri 2025: 481.073 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 48788281
- Denumire
- TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3892|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.09.2023
- Sediu
- Mircea Eliade, nr. 28, et. 1, ap. 15, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 481.073 lei (-19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 159,6 mii lei · 2025 481,1 mii lei · maxim 2024 591,9 mii lei · minim 2023 159,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 144,3 mii lei · 2025 404,3 mii lei · maxim 2024 515 mii lei · minim 2023 144,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 481.073 lei | 591.949 lei | 159.571 lei |
| Venituri totale | 488.843 lei | 601.074 lei | 159.571 lei |
| Cheltuieli totale | 75.844 lei | 71.791 lei | 13.734 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 404.341 lei | 514.972 lei | 144.273 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 404.341 lei | 514.972 lei | 144.273 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 439.766 lei | 562.140 lei | 180.263 lei |
| Datorii | 35.185 lei | 46.928 lei | 35.790 lei |
| Capitaluri proprii | 404.581 lei | 515.212 lei | 144.473 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Mircea Eliade, nr. 28, et. 1, ap. 15); numărul de înmatriculare e J|12|3892|2023, din 15.09.2023.
Ce cifră de afaceri a avut TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L. în 2025?
481.073 lei, cu 19% sub 2024 (591.949 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 404.341 lei.
Câți salariați are TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TIM STRUCTURAL DESIGN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.