URBANLENS MEDIA S.R.L.

URBANLENS MEDIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 48739475. Cifră de afaceri 2025: 123.043 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
48739475
Denumire
URBANLENS MEDIA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|3746|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.09.2023
Sediu
VIILOR, nr. 13, sc. 1, et. 1, ap. 4, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
Arată toate (7)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 123.043 lei (+303% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 12,8 mii lei · 2025 123 mii lei · maxim 2025 123 mii lei · minim 2023 12,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 3,2 mii lei · 2025 33,7 mii lei · maxim 2025 33,7 mii lei · minim 2024 1,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă123.043 lei30.521 lei12.827 lei
Venituri totale123.043 lei30.521 lei12.827 lei
Cheltuieli totale82.183 lei27.891 lei9.050 lei
Rezultat
Profit net33.722 lei1.910 lei3.191 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net33.722 lei1.910 lei3.191 lei
Bilanț
Active totale40.290 lei8.477 lei10.780 lei
Datorii4.418 lei3.176 lei7.389 lei
Capitaluri proprii35.872 lei5.301 lei3.391 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este URBANLENS MEDIA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, URBANLENS MEDIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul URBANLENS MEDIA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (VIILOR, nr. 13, sc. 1, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|12|3746|2023, din 06.09.2023.

Ce cifră de afaceri a avut URBANLENS MEDIA S.R.L. în 2025?

123.043 lei, cu 303% peste 2024 (30.521 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 33.722 lei.

Câți salariați are URBANLENS MEDIA S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre URBANLENS MEDIA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.