IOSUB V.C. S.R.L.
IOSUB V.C. S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Botești, Comuna Ungureni, Bacău, CUI 48730719. Cifră de afaceri 2025: 229.998 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 48730719
- Denumire
- IOSUB V.C. S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1387|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.09.2023
- Sediu
- BOTEȘTI, nr. 23, str. Viitorului, Sat Botești, Comuna Ungureni, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (31)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 229.998 lei (-18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 4,3 mii lei · 2025 230 mii lei · maxim 2024 280,1 mii lei · minim 2023 4,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 509 lei · 2025 14,4 mii lei · maxim 2024 45,9 mii lei · minim 2023 509 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 229.998 lei | 280.125 lei | 4.262 lei |
| Venituri totale | 229.998 lei | 281.272 lei | 4.262 lei |
| Cheltuieli totale | 213.264 lei | 226.669 lei | 3.658 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 14.434 lei | 45.866 lei | 509 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.434 lei | 45.866 lei | 509 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 45.425 lei | 53.668 lei | 25.717 lei |
| Datorii | 9.416 lei | 7.093 lei | 25.008 lei |
| Capitaluri proprii | 36.009 lei | 46.575 lei | 709 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IOSUB V.C. S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IOSUB V.C. S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IOSUB V.C. S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Botești, Comuna Ungureni, județul Bacău (BOTEȘTI, nr. 23, str. Viitorului); numărul de înmatriculare e J|04|1387|2023, din 05.09.2023.
Ce cifră de afaceri a avut IOSUB V.C. S.R.L. în 2025?
229.998 lei, cu 18% sub 2024 (280.125 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.434 lei.
Câți salariați are IOSUB V.C. S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IOSUB V.C. S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.