IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L.
IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 48714969. Cifră de afaceri 2025: 177.827 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48714969
- Denumire
- IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3315|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.08.2023
- Sediu
- BUZIAȘULUI, nr. 132, sc. A, et. 2, ap. 14, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (8)
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 177.827 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2025 177,8 mii lei · maxim 2025 177,8 mii lei · minim 2025 177,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −140 lei · 2025 145,4 mii lei · maxim 2025 145,4 mii lei · minim 2024 −384 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 177.827 lei | — | — |
| Venituri totale | 177.827 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 8.765 lei | 384 lei | 140 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 145.418 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 384 lei | 140 lei |
| Rezultat net | 145.418 lei | -384 lei | -140 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 149.012 lei | 26 lei | 160 lei |
| Datorii | 3.917 lei | 350 lei | 100 lei |
| Capitaluri proprii | 145.095 lei | -324 lei | 60 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (BUZIAȘULUI, nr. 132, sc. A, et. 2, ap. 14); numărul de înmatriculare e J|35|3315|2023, din 31.08.2023.
Ce cifră de afaceri a avut IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L. în 2025?
177.827 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 145.418 lei.
De unde vin datele despre IT SUPPORT DEPARTMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.