ZESTREA CECILIEI S.R.L.
ZESTREA CECILIEI S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Romos, Comuna Romos, Hunedoara, CUI 48710789. Cifră de afaceri 2025: 72.183 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 48710789
- Denumire
- ZESTREA CECILIEI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1109|2023
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 31.08.2023
- Sediu
- ROMOS, nr. 47, Sat Romos, Comuna Romos, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 72.183 lei (+25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 28,2 mii lei · 2025 72,2 mii lei · maxim 2025 72,2 mii lei · minim 2023 28,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 10,4 mii lei · 2025 312 lei · maxim 2023 10,4 mii lei · minim 2024 −5,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 72.183 lei | 57.600 lei | 28.200 lei |
| Venituri totale | 72.183 lei | 57.600 lei | 28.200 lei |
| Cheltuieli totale | 71.185 lei | 62.568 lei | 17.502 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 312 lei | 0 lei | 10.422 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 5.458 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 312 lei | -5.458 lei | 10.422 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 15.268 lei | 14.838 lei | 20.137 lei |
| Datorii | 9.792 lei | 9.674 lei | 9.515 lei |
| Capitaluri proprii | 5.476 lei | 5.164 lei | 10.622 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZESTREA CECILIEI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ZESTREA CECILIEI S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ZESTREA CECILIEI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Romos, Comuna Romos, județul Hunedoara (ROMOS, nr. 47); numărul de înmatriculare e J|20|1109|2023, din 31.08.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ZESTREA CECILIEI S.R.L. în 2025?
72.183 lei, cu 25% peste 2024 (57.600 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 312 lei.
Câți salariați are ZESTREA CECILIEI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZESTREA CECILIEI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.