IVO SERVICES S.R.L.
IVO SERVICES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 48706907. Cifră de afaceri 2025: 132.345 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48706907
- Denumire
- IVO SERVICES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3299|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.08.2023
- Sediu
- MARTIR MARIUS NEMȚOC, nr. 5, et. 1, ap. 109, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
Arată toate (9)
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 132.345 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 31,7 mii lei · 2025 132,3 mii lei · maxim 2025 132,3 mii lei · minim 2023 31,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 7,4 mii lei · 2025 27 mii lei · maxim 2024 27,4 mii lei · minim 2023 7,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 132.345 lei | 126.121 lei | 31.702 lei |
| Venituri totale | 132.383 lei | 126.121 lei | 31.702 lei |
| Cheltuieli totale | 104.047 lei | 97.494 lei | 23.992 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 27.013 lei | 27.366 lei | 7.393 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 27.013 lei | 27.366 lei | 7.393 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 36.946 lei | 32.241 lei | 11.864 lei |
| Datorii | 9.398 lei | 4.148 lei | 4.071 lei |
| Capitaluri proprii | 27.548 lei | 28.093 lei | 7.793 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IVO SERVICES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IVO SERVICES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IVO SERVICES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (MARTIR MARIUS NEMȚOC, nr. 5, et. 1, ap. 109); numărul de înmatriculare e J|35|3299|2023, din 30.08.2023.
Ce cifră de afaceri a avut IVO SERVICES S.R.L. în 2025?
132.345 lei, cu 5% peste 2024 (126.121 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 27.013 lei.
Câți salariați are IVO SERVICES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IVO SERVICES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.